Síla nesmrtelnosti... duše člověka... srdce hrdiny! Blade je nesmrtelný bojovník, napůl člověk a napůl upír, bojující proti rozmáhajícímu se upírskému podsvětí, které se snaží postupně vyhubit celou lidskou rasu. Díky svým nadpřirozeným schopnostem je Blade tím posledním, kdo stojí mezi upíry a zkázou světa.
>> Seriál Blade <<
§ Hlavní strana
§ O seriálu
§ Epizody
§ Herci
§ Články
§ Titulky
§ Galerie
>> Filmy Blade <<
§ O filmech
§ Blade 1
§ Blade 2
§ Blade 3
§ Herci
>> O projektu <<
§ Tým
§ Fórum
§ Kniha návštěv
§ Připravujeme
>> Počítadlo <<
TOPlist

Spřátelené webyČlánky


  Blade dostává padáka

    Spike TV potvrdila, že originální série Blade byla zrušena. "Ano, je to pravda," řekl představitel Spike v rozhovoru 29. Září. "Pro druhou řadu nebude obnovena. Mohu říci, že Spike TV byla velmi spokojena s tvůrčí částí Blada. Obsazení, produkce. Rozhodně jsme si užívali spolupráci s New line a výkonným producentem Davidem Goyerem a scénáristou Geoffem Johnsem. Ale upřímně, společnost byla zklamaná sledovaností a ratingy. Ale mohu říci že New Line bude vydávat DVD celé řady." Pro DVD ještě nebylo oznámeno datum vydání.

    Toto sdělení potvrdilo pověsti, které zvěřejnila herečka Jill Wagner na své stránce na MySpace.Com, spolu se zprávou na THEOcracy Web Site. Zpráva byla rovněž ohlášena na Ain't It Cool News.

    Řada byla tiše uložena ke spánku po své 13. Epizodě. Seriál byl založen na filmech Blade a postavách komiksů od Marvela, s Kirkem "Sticky" Jonesem v hlavní roli. Wagnerová hrála jeho protějšek, bývalou vojandu, která se stane upírem, avšak bojuje, aby si udržela svou lidskost.

zdroj: Scifi.com

Komentáře

Správce stránek: Scoby (scoby-doo@post.cz)